Щоденна гідрологічна ситуація

Мапа
Дані на: 
Умовні позначки

Огляд гідрологічного режиму водних об’єктів України

СТАНОМ НА 02.10.2023, 08:00

Протягом минулих трьох діб на річках країни тривав режим осінньої межені з переважанням спаду рівнів води на 1-10 см за добу та утриманням їх без змін на багатьох ділянках річок. На зарегульованих ділянках Південного Бугу та його приток (рр. Синюха, Рів) спостерігались більш різкі коливання рівнів води до 37 см за добу, без негативних наслідків.

На р.Інгулець в створі поста Олександро-Степанівка (Кіровоградська область), внаслідок подачі води каналом Дніпро-Інгулець, утримується перевищення відмітки виходу води на заплаву на 0,73 м.

На більшості рівнинних річок країни та окремих притоках Дністра у межах Львівської області зберігається заростання русел рослинністю 10-80 %.

Утримуються ділянки стоячої води: на рр. Вижівка, Турія (суббасейн р. Прип'ять), рр.Росава, Сліпорід (суббасейн Середнього Дніпра), верхніх ділянках рр.Оріль, Самара та на рр. Мокра Сура, Мала Терса (суббасейн Нижнього Дніпра).

Низькі рівні води (близькі до найнижчих за багаторіччя) зберігаються на окремих ділянках річок Карпатського регіону, а також на рівнинних річках: р.Смілка, нижній течії р.Случ (суббасейн р.Прип'ять), рр.Тетерів, Тясмин (суббасейн Середнього Дніпра), р.Вовча (суббасейн Нижнього Дніпра), р.Південний Буг (Тростянчик, Первомайськ). Нижчими за мінімальні багаторічні відмітки рівні води спостерігаються на р.Тиса (пост Великий Бичків), її притоках р.Тересва (пост Нересниця), р.Теребля (пост Колодне), р.Тисмениця (пост Дрогобич) та на притоці Прута р.Черемош (пост Устеріки).

Рівень води р. Дніпро у Києві біля моста "Метро" за минулу добу змінювався від 476 см до 445 см, а на 8 год 2 жовтня становив 448 см над "0" поста (91,48 м БС). Температура води о 8 год 2 жовтня становила 18,0 град. С.

Об'єм води у каскаді Дніпровських водосховищ (без Каховського вдсх.) станом на 1 жовтня дорівнював 21,962 куб.км (вільна ємність - 3,696 куб.км).Фактичні спостереження мережі гідрологічних постів (для авторизованих користувачів)

За доступом звертатись до Відділу договірної діяльності за телефоном +380 (44) 239-93-72, т/ф: +380 (44) 279-59-99