Гідрологічні попередження

24-30 квітня, внаслідок продовження підвищення рівнів води та утримання їх на високих позначках, триватиме:
 - на Десні та її притоці р.Снов - затоплення заплавних територій та доріг на заплаві з порушенням транспортного сполучення з окремими селами у Новгород-Сіверському, Ніжинському районах (І рівень небезпеки - жовтий); у Корюківському, Чернігівському районах Чернігівської області області (ІІ рівень небезпеки - помаранчевий);
- на Верхньому Дніпрі (в межах країни) - затоплення заплави з порушенням транспортного сполучення ряду прирічкових сіл водами Сожу (за даними ДСНС) і Дніпра у Чернігівському районі Чернігівської області (ІІ рівень небезпеки - помаранчевий).

24-26 квітня, внаслідок пропуску води через каскад дніпровських водосховищ, у верхній частині Кременчуцького водосховища ймовірний подальший ріст рівнів води з утриманням затоплення заплави та досягненням відміток часткового затоплення територій в окремих прирічкових населених пунктах Черкаського та Золотоніського районів Черкаської області (ІІ рівень небезпеки - помаранчевий).

24-25 квітня, внаслідок пропуску води через каскад дніпровських водосховищ на р. Дніпро у м. Києві, Вишгородському, Броварському та Бориспільському районах Київської області відмічатиметься подальше затоплення заплав та понижених прирічкових територій, не виключена можливість початкового затоплення низьких ділянок садово-дачної забудови, присадибних ділянок у ряді прирічкових населених пунктів (І рівень небезпеки - жовтий).

24-25 квітня, внаслідок пропуску води через каскад дніпровських водосховищ, у верхній частині Кам'янського водосховища можливі різкі коливання рівнів води з досягненням відміток затоплення заплав та понижених прирічкових територій у Кіровоградській та Полтавській областях (І рівень небезпеки - жовтий).

24-25 квітня у пониззі Дністра та на його рукаві Турунчук в Одеському районі Одеської області, внаслідок добігання паводкової хвилі з зарубіжної ділянки, очікується подальше підвищення рівнів води на 0,2-0,7 м над поточними рівнями з затопленням заплавних територій, можливим початковим затопленням сільськогосподарських угідь ряду прирічкових населених пунктів (І рівень небезпеки - жовтий).

24-26 квiтня, у зв'язку з ймовірними опадами, на рiчках суббасейнiв Прута та Сiрету очiкуються підвищення рiвнiв води на 0,3-1,0 м над поточними рівнями, без негативних наслiдкiв.

24-26 квітня, у зв'язку з ймовірними опадами, на лівих притоках Дністра (Хмельницька, Вінницька області) очікується підвищення рівнів води на 0,2 - 0,7 м над поточними рівнями, без негативних наслідків.

Внаслідок спустошення Каховського водосховища та входження р.Дніпро в старе природне русло, рівні води значно нижчі за відмітки водозаборів у Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській областях (ІІІ рівень небезпеки - коричневий).


Мапа
Сьогодні
Оновлено: 
Суббасейни та райони басейнів річок України
Зміна гідрологічної ситуації – без негативних наслідків
Небезпечне гідрологічне явище І рівня небезпеки (НГЯ І)
Детальніше
Небезпечне гідрологічне явище ІІ рівня небезпеки (НГЯ ІІ)
Детальніше
Стихійне гідрологічне явище ІІІ рівня небезпеки (СГЯ ІІІ)
Детальніше
Стихійне гідрологічне явище ІІІ рівня небезпеки
(СГЯ ІІІ – низькі рівні)

Детальніше
Умовні позначки