Daily hydrological situation

Map
Data on: 
Legend

Hydrological regime overview of water bodies of Ukraine (Ukrainian Language)

СТАНОМ НА 28.03.2024, 08:00

Протягом минулої доби продовжувався повільний розвиток водопілля на Десні з переважанням спаду рівнів води на 1-2 см та утримання їх без змін. На Верхньому Дніпрі (пост Неданчичі) рівень води знизився на 3 см. На Верхньому Дніпрі, Десні у створах постів Новгород-Сіверський, Морівськ, Макошине, її притоці р.Снов утримується затоплення заплав, оточення окремих сіл водою, порушення транспортного сполучення з рядом прирічкових сіл водами річок Сож (за даними ДСНС), Дніпро, Десна та Снов у Новгород-Сіверському, Корюківському, Ніжинському, Чернігівському районах Чернігівської області.

На річках басейну Південного Бугу (Кіровоградська, Миколаївська та Одеська обл.) та р.Тясмин (суббасейн Середнього Дніпра, Черкаська обл.) продовжувались підвищення рівнів води на 1-8 см за добу, з утриманням води на заплаві річок Мертвовід (Миколаївська обл.) та Савранка (Одеська обл.).

Внаслідок добігання води по руслу, на Західному Бузі біля Литовежа та на нижніх ділянках рр.Уж, Тетерів (Київська обл.) тривав ріст рівнів води добовою інтенсивністю 3-8 см. На зарегульованих ділянках р.Рось та притоці Тетерева р.Гнилоп'ять (суббасейн Середнього Дніпра) рівні коливалися в межах 53-55 см, без негативних наслідків.

На решті рівнинних річок країни переважали зниження рівнів води на 1-11 см за добу, на багатьох ділянках рівні утримувались без змін.

На річках Карпатського регіону переважало зниження рівнів води з добовою інтенсивністю 1-10 см.

Вода утримувалась на заплаві верхніх ділянок Прип'яті, її притоці р.Стир та нижній ділянці р.Стохід, Західному Бузі біля Кам'янки Буської (Львівська, Волинська, Рівненська обл.), р.Норин (Житомирська обл.), р.Стугна (Київська обл.), рр.Вільшанка, Гнилий Тікич (Черкаська обл.), р.Сула (Полтавська обл.), р. Лопань (Харківська обл.). Спостерігається поступове зменшення затоплення сільськогосподарських угідь прирiчкових населених пунктів водами річок Прип'ять та Стохiд у Волинській області.

На р.Інгулець у створі поста Олександро-Степанівка (Кіровоградська область), внаслідок подачі води каналом Дніпро-Інгулець, перевищення відмітки виходу води на заплаву становить 1,34 м.

Спостерігаються ділянки стоячої води у верхів'ї р.Самара та на рр. Мала Терса, Мокра Сура (суббасейн Нижнього Дніпра).

Рівень води р. Дніпро у Києві біля моста "Метро" за минулу добу змінювався від 566 см до 529 см, а на 8 год 28 березня становив 570 см над "0" поста (92,70 м БС), спостерігається початкове затоплення заплави. Температура води на 8 год 28 березня становила 6,4 град. С.

Об'єм води у каскаді Дніпровських водосховищ (без Каховського вдсх.) станом на 27 березня дорівнював 24,169 куб.км (вільна ємність - 1,489 куб.км).



Actual network hydrological posts observations (for authorized users)

To get access, contact the Department of Contractual Activities by phone +380 (44) 239-93-72, Fax: +380 (44) 279-59-99