Daily hydrological situation

Map
Data on: 
Legend

Hydrological regime overview of water bodies of Ukraine (Ukrainian Language)

СТАНОМ НА 22.09.2023, 08:00

Протягом минулої доби, внаслідок добігання води по руслу, на ділянці р.Дністер Роздол-Журавно, на р.Прут в створі поста Чернівці, р. Тиса та р.Латориця біля м.Чоп спостерігалось підвищення рівнів води на 4-10 см, без негативних наслідків. На решті річок Карпатcького регіону рівні води переважно знижувались з інтенсивністю 1-8 см, на річках суббасейну р.Тиса до 27 см за добу.

На рівнинних річках країни зберігався режим осінньої межені, рівні води коливались в межах 1-12 см за добу з переважанням спаду та утриманням їх без змін на багатьох ділянках річок.

На р.Інгулець в створі поста Олександро-Степанівка (Кіровоградська область), внаслідок подачі води каналом Дніпро-Інгулець, утримується перевищення відмітки виходу води на заплаву на 0,76 м.

На більшості рівнинних річок країни та окремих притоках Дністра у межах Львівської області зберігається заростання русел рослинністю 10-80 %.

Утримуються ділянки стоячої води: на рр. Смілка, Вижівка, Турія (суббасейн р. Прип'ять), рр.Росава, Сліпорід (суббасейн Середнього Дніпра), верхніх ділянках рр.Оріль, Самара та на рр. Мокра Сура, Мала Терса (суббасейн Нижнього Дніпра).

Низькі рівні води (близькі до найнижчих за багаторіччя) зберігаються на окремих ділянках річок Карпатського регіону, а також на рівнинних річках: р.Смілка (суббасейн р.Прип'ять), рр.Тетерів, Тясмин (суббасейн Середнього Дніпра), р.Вовча (суббасейн Нижнього Дніпра) та р.Південний Буг. Нижчими за мінімальні багаторічні відмітки рівні води спостерігаються на притоці Тиси р.Теребля (пост Колодне) та притоці Дністра р.Тисмениця (пост Дрогобич).

Рівень води р. Дніпро у Києві біля моста "Метро" за минулу добу змінювався від 485 см до 445 см, а на 8 год 22 вересня становив 458 см над "0" поста (91,58 м БС). Температура води о 8 год 22 вересня становила 19,0 град. С.

Об'єм води у каскаді Дніпровських водосховищ (без Каховського вдсх.) станом на 21 вересня дорівнював 22,171 куб.км (вільна ємність - 3,487 куб.км).Actual network hydrological posts observations (for authorized users)

To get access, contact the Department of Contractual Activities by phone +380 (44) 239-93-72, Fax: +380 (44) 279-59-99