Daily hydrological situation

Map
Data on: 
Legend

Hydrological regime overview of water bodies of Ukraine (Ukrainian Language)

СТАНОМ НА 03.12.2022, 08:00

Протягом минулої доби різких змін у у гідрологічному режимі річок не спостерігалося.

На Верхньому Дніпрі, Прип'яті та Десні переважало, а на притоках Середнього Дніпра продовжувалось повільне та тривале (з середини вересня) проходження дощового паводку з утриманням рівнів води без змін на максимальних позначках та підвищенням рівнів води на 1-6 см за добу, без негативних наслідків.

На ділянці Сіверського Дінця Протопопівка-Яремівка триває формування паводку із добовим ростом рівнів води на 3-4 см та загальним підвищенням над передпаводковими рівнями на 0,5-0,6 м, без негативних наслідків. На українській ділянці Дунаю Рені-Кілія, внаслідок добігання води із зарубіжної ділянки річки, продовжується ріст рівнів води на 2-21 см за добу, без негативних наслідків.

На зарегульованих ділянках Південного Бугу, його притоки р.Синюха та Росі добові коливання рівнів води становили 10-28 см, а на Інгульці біля Іскрівки спостерігався ріст рівня води на 0,6 м за добу, без негативних наслідків.

У верхів'ї р.Інгулець біля поста Олександро-Степанівка (Кіровоградська область), внаслідок перекачки води по каналу Дніпро-Інгулець, рівень води перевищує відмітку виходу води на заплаву у створі поста на 52 см.

На решті рівнинних річок країни рівні води коливались у межах 1-6 см, на багатьох ділянках утримувались без змін.

На річках Карпатського регіону переважали зниження рівнів води на 1-7 см, на Тисі біля Чопа на 18 см за добу.

На притоках Середнього Дніпра р.Мокра Сура та у верхів'ї Самари (Дніпропетровська обл.) внаслідок низької водності утримуються ділянки стоячої води. На верхніх ділянках притоки Дністра р. Мурафа (Вінницька обл.) - стік відсутній.

Утримуються та посилюються первинні льодові явища у вигляді заберегів, шуги, сала та тонкого льоду на верхніх ділянках Прип'яті та її окремих притоках, у верхів'ї Київського водосховища, на Десні та її притоці р.Білоус, на більшості притоках Середнього Дніпра та Сіверського Дінця, на верхів'ях окремих річок Карпатського регіону.

Рівень води р. Дніпро у Києві біля моста "Метро" за минулу добу змінювався від 466 см до 441 cм, а на 8 год 3 грудня становив 444 см над "0" поста (91,44 м БС), температура води о 8 год 3 грудня становила 2,0 град. С.

Обсяг води у каскаді Дніпровських водосховищ станом на 1 грудня дорівнює 38,071 куб.км (вільна ємність - 5,777 куб.км).Actual network hydrological posts observations (for authorized users)

To get access, contact the Department of Contractual Activities by phone +380 (44) 239-93-72, Fax: +380 (44) 279-59-99