Daily hydrological situation

Map
Data on: 
Legend

Hydrological regime overview of water bodies of Ukraine (Ukrainian Language)

СТАНОМ НА 14.06.2024, 08:00

Протягом минулої доби, внаслідок помірних та значних дощів, спостерігалось відновлення росту рівнів води на верхніх ділянках Дністра та більшості його приток у межах Львівської, Івано-Франківської обл., у верхів'ї Прута та його приток, притоці Тиси р. Шопурка на 5-65 см, без негативних наслідків. На Латориці біля Чопа та Дністрі біля Журавного сформувалися максимальні рівні дощового паводку висотою 1,4 та 0,6 м, відповідно, без негативних наслідків. Внаслідок добігання паводкової хвилі, продовжувався ріст рівнів води на Тисі біля Чопа на 1,2 м, ділянках Прута Яремче-Чернівці, Дністра Галич-Заліщики на 0,1-0,4 м, без негативних наслідків. На решті річок Карпатського регіону рівні знижуватись на 2-28 см за добу.

Внаслідок поміірних, а в суббасейні Західного Бугу значних дощів, продовжувався ріст рівнів води на Західному Бузі та його притоках, більшості річок Правобережжя, притоках Десни в Чернігівській, Сумській обл. на 1-23 см, більш активне підвищення спостерігалося на р.Гуйва (суббасейн Середнього Дніпра) на 47 см та притоці Десни р.Білоус на 71 см із затопленням заплави висотою 15 см.

На Верхньому Дніпрі в межах країни та Десні біля Новгород-Сіверського спостерігається сповільнення спаду рівнів води та внаслідок надходження дощових вод їх незначний ріст на 2-4 см за добу, без негативних наслідків.

На українській ділянці Дунаю триває проходження паводкової хвилі з добовим ростом рівнів води 4-13 см, без загрози негативних наслідків.

На решті рівнинних річок країни рівні знизились на 1-9 см.

На р. Інгулець у створі поста Олександро-Степанівка (Кіровоградська обл.), внаслідок подачі води каналом Дніпро-Інгулець, перевищення відмітки виходу води на заплаву становить 0,84 м.

На більшості рівнинних річок спостерігається заростання русел водною рослинністю різної інтенсивності; на притоках Прип'яті рр. Вижівка, Турія (Волинська обл.), р. Мокра Сура, у верхів'ї Самари та її притоках рр.Мала Терса і Солона (Дніпропетровська обл.) утримуються ділянки стоячої води.

Рівень води р. Дніпро у Києві біля моста "Метро" за минулу добу змінювався від 499 см до 458 см, а на 8 год 14 червня становив 474 см над "0" поста (91,74 м БС). Температура води на 8 год 14 червня становила 22 град. С.

Об'єм води у каскаді Дніпровських водосховищ (без Каховського вдсх.) станом на 13 червня дорівнював 26,925 куб.км, що на 1,267 куб.км перевищує об`єм водосховищ при нормальному підпірному рівні (НПР).Actual network hydrological posts observations (for authorized users)

To get access, contact the Department of Contractual Activities by phone +380 (44) 239-93-72, Fax: +380 (44) 279-59-99